Më mbaj mend (për 1 muaj)


Malesori - Cike Malesore

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Cike Malesore".
3. Video është e këngës "Cike Malesore", por nuk këndohet nga Malesori.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Malesori - Cike Malesore  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10

Këngë e albumit:

"Kthehuni"

Këngë e albumit:

"The Best Of Malesori Vol. 1"

Këngë e albumit:

"Atmosfere Pa Kufij"

Komente

Asnjë Koment

13/12/2009

2009-12-13T00:11:01+00:00Lum e lum ka dhene Malesia,
gjithe keta burra,trima,
e afer trimave jane prore,
vajza te bukura malesore.

ref:Cike malesore cike malesore,
zemren ti m'a more,
dite e nate me len pa gjum,
se te dua shum shum shum.

Lum e lum feston Malesia,
po vallezojne djem trima,
e afer trimave trimeresha,
keto malesore si mbreteresha.

Lum e lum po jehon kenga,
vec per Malesine trime,
me e bukura mes vajzash,
po vallezon malesorja ime.


Ky tekst u dërgua nga Doda
Më Shumë Këngë Nga Malësori:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet