TEKSTESHQIP

Mali G
I Dont Nead A Bitch
Lyrics
(Feat. Lil Koli & Blazer)

Mali-G:

Nese nzemer te lendova
Dhe dhimbjen une ta shtova
Ti Ishe Qellimi Im Unn Thjesht
Si Mas Arsyes Veprova

I Don't nead A BITCH in my life (na na)
Coz. I Don't nead a BITCH in my life

i DOn't nead a Bitch se bi**his ka plot
bi**hes ka plot me to nuk shty dot
dikur athu se disha po menon se tdu akomaa
e di kur ishim bashk
edhe lujshmi orve t’vonaa

Se di qysh thojshe
kur po menojshe
largoheshe prej meje
edhe tjetrit ju afroheshe

sa bukuroshe qe mu
ma mer zemren
Fuck You f**k out ti sun
ma mer femren

Mali G si stuhi per cdo bi**h qe ska dashni ska dashni per as njeri
per veq asaj qe kom nshpi
zemra Malit si hotel
tre femra veq 1 pom del
El e e ej el (e e e ej)

Femra kudo tallem me to
1 muj te du mo nuk tnjo

ref. 2x
Nese nzemer te lendova
Dhe dhimbjen une ta shtova
Ti Ishe Qellimi Im Unn Thjesht
Si Mas Arsyes Veprova
I Don't nead A BITCH in my life (na na)
Coz. I Don't nead a BITCH in my life

BLAZER:

Bitch tpata than
Bo kujdes se me mu se ki tlet
Bitch
kur nuk ta fali gabimin
ket e ki dit edhe vet
bi**h

ca tmungonte ka un
cka nuk gjete nga un
ca ondrash st’realizova
ca kerkoje ma shum

Kishe pir bar Boy sene qe nuk tpelqejn
kishe shum femna pom afrohen
e po ma thejn jom i till nga natyra
Jom me shok cdo moment
origjinal perfect yaa

LIL KOLI :

Shum i Shtrejt Noshta Ske Pas Sen
Ki Nevoj Me Tregu Kudo Qe Ke Per T'shkel.
gjint kan met fol per mu

Jam aj djali pa or
Me kuror ndor
Mbizotroj ne kto rug
Dite e nat ne gjdo or

Bitch nuk du me ta ngju zonin
Si me llastik si pa llastik
Nuk du me ta ngju zonin
Bitch nuk du me ta ngju zonin
Yaaa nUk du me ta ngju zonin

ref. 2x
Nese nzemer te lendova
Dhe dhimbjen une ta shtova
Ti Ishe Qellimi Im Unn Thjesht
Si Mas Arsyes Veprova
I Don't nead A BITCH in my life (na na)
Coz. I Don't nead a BITCH in my life

Good guys like bi**his
and bi**his love bad guys yee
but bad gays f**k bi**his
and thets all the story guys
2x
I Don't nead A BITCH in my life (no no no )
Coz. I Don't nead a BITCH in my life
yeee...

DËRGOI: