Më mbaj mend (për 1 muaj)


Mandi - Mela

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mela".
3. Video është e këngës "Mela", por nuk këndohet nga Mandi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Mandi - Mela  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  13

Muzika:

Denis Gici

Teksti:

Genti Muhaxhiri

Teksti:

Mandi

Komente

Asnjë Koment

22/07/2019

2019-07-22T20:25:33+00:00REF. 2x:
Hej ti mela
Mela karamela
S'do t'ja dish per bobin
Shpejt e gjen rehatin

2x
Je e omel o si nutella
ou, ou bella bella
kur kercen ti Macarena
Macarena (Macarena)

REF. 2x:
Hej ti mela
Mela karamela
S'do t'ja dish per bobin
Shpejt e gjen rehatin

2x
Je e ëmbel aa, si nutella
Ouu ouu bela bela
Kur kercen ti Macarena..Macarena

REF. 2x:
Hej ti mela
Mela karamela
S'do t'ja dish per bobin
Shpejt e gjen rehatin


Ky tekst u dërgua nga Ardit
Më Shumë Këngë Nga Mandi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet