Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mandi & Liri Ketit - E Bukura Dhe Bisha Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "E Bukura Dhe Bisha" kënduar nga Mandi & Liri Ketit.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 18 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
18

DËRGO TEKSTIN
Mandi & Liri Ketit
Publikimi: 17/06/2021
Muzika: Sardi Mneri
Video Produksioni: Frame Company Albania
Produksioni: Liri Ketit
Teksti: S&m
Special Guests: Klodian Dibra, Elidon Nomja, Valter Tafa
Director: Don EnioMandi & Liri Ketit - E Bukura Dhe Bisha
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "E Bukura Dhe Bisha".
3. Video është e këngës "E Bukura Dhe Bisha", por nuk këndohet nga Mandi & Liri Ketit.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Tekste këngësh me këtë titullMë Shumë Këngë Nga Mandi:


Komente 0