Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mandi - Te Ka Lali Shpirt 2 (Feat. Petrit Vullkani)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.8 / Votuan:  6

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Te Ka Lali Shpirt 2" kënduar nga Mandi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 2 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
2

DËRGO TEKSTIN
Mandi
Featuring: Petrit Vullkani
Publikimi: 12/10/2021
Muzika: Mandi
Teksti: Mandi
Orkestrimi: Mikel Elmazi
Video Produksioni: Fatjon Kupi Film & Photography


Mandi - Te Ka Lali Shpirt 2
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Ka Lali Shpirt 2".
3. Video është e këngës "Te Ka Lali Shpirt 2", por nuk këndohet nga Mandi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.
Më Shumë Këngë Nga Mandi:


Komente 0