Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mandi, Mikel Elmazi & Ilir Tironsi - Naqeta Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Jeten e bojna si korleona
Per pare sna ndjen kena milliona
Rrethi jon mafia me neve ska lojna
Mandi dhe fabio ne jena bosa

Jeten e bojna si korleona
Per pare sna ndjen kena miliona
Rrethi jon mafia me neve ska lojna
Mandi dhe fabio ne jena boss

Naqeta naqeta naqeta fabio dushku rrak e tak athina athina aty esht banda naqeta naqeta

Po bojna biznes pare miliona
Naqeta shqipe jemi kampiona
Gjujna me pare gjujna miliona
Si fabio dushku se bo mo nona

Po bojna biznes pare miliona
Naqeta shqipe jemi kampiona
Gjujna me pare gjujna miliona
Si fabio dushku se bo mo nona

Fabio dushku kapedan
Tik tok tik Tok number one
Banda me gangster athina
Naqeta naqeta
Mandi, Mikel Elmazi & Ilir Tironsi
Publikimi: 04/08/2022
Muzika: Mikel Elmazi
Teksti: Mandi
Orkestrimi: Mikel Elmazi
Video Produksioni: TheDirectorEXH
Mix/Master: Mikel Elmazi


Mandi, Mikel Elmazi & Ilir Tironsi - Naqeta
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Naqeta".
3. Video është e këngës "Naqeta", por nuk këndohet nga Mandi, Mikel Elmazi & Ilir Tironsi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mandi:


Komente 0