TEKSTESHQIP

Mandi & Liri Ketit
E Bukura Dhe Bisha
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "E Bukura Dhe Bisha" kënduar nga Mandi & Liri Ketit.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Projekti muzikor është bërë i disponueshëm tek shikuesit i kompletuar mjaft mirë me anë të një videoklipi muzikor, për produksionin e të cilit u përkujdes Frame Company Albania, teksa u xhirua nga Don Enio. Ky videoklip u publikua më 17 Qershor 2021. Kënga vjen si kompozim nga Sardi Mneri, për tekstin u kujdes S&m, ndërsa produksionin në studio e kreu Liri Ketit.