Më mbaj mend (për 1 muaj)

Manjola Nallbani - Shprehi E Vjeter Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  18

U ralluan thirrjet
per mua je i zene
heshtja yte ka shume per te thene
mmm... Shume me pare e kam kuptuar
se per ne mbaroi
me tjetren ke nis
ti te njejten loje
ti ke frike se une lendohem
andaj nuk me flet
heshtja si ne varr
sa shume po me vret

REF:
Jo qe s'mund te dua une njeri tjeter,
por ti ke mbet shprehi shume e vjeter
si ta heq kete shprehi
dhe te dua perseri
jo, jo ty, por nje tjeter...
njeri tjeter

Vetem ne peralla dashuria zgjat per jete
po nuk ndosh keshtu ne realitet
mmm... Shume me pare e kam kuptuar
se per ne mbaroi
me tjetren ke nis
ti te njejten loje

Me ndihmoo disi
si t'ja bej pa ty
sa mundje shprehi
oooo dashuri...
ooo...

REF:
Jo qe s'mund te dua une njeri tjeter,
por ti ke mbet shprehi shume e vjeter
si ta heq kete shprehi
dhe te dua perseri
jo, jo ty, por nje tjeter
si ta heq kete shprehi
dhe te dua perseri
jo, jo ty, por nje tjeter.

Ky tekst u dërgua nga MekitaPublikimi: 01/12/2009
Teksti: Avni Qahili
Orkestrimi: Edmond Zhulali


Më Shumë Këngë Nga Manjola Nallbani:


Komente 0


Manjola Nallbani - Shprehi E Vjeter
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shprehi E Vjeter".
3. Video është e këngës "Shprehi E Vjeter", por nuk këndohet nga Manjola Nallbani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.