Më mbaj mend (për 1 muaj)

Manjola Nallbani - Ora E Jetës Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Dam-da-ba-da-ba-dam, da-ba-da-ba-dam
Da-ba-da-ba-dam, da-ba-da-ba-dam
Da-die-da-die-dam, da-die-da-die-dam
Dam-da-ba-da-ba-dam, da-ba-da-ba-dam
Da-ba-da-ba-dam, da-ba-da-ba-dam
Da-die-da-die-dam, da-die-da-die-dam

Po jetojmë tjetër kohë
Na mungon një përqafim
Pse u ftoh, gjithë kjo botë
S’dimë ku po shkojmë

[REF.:]
Dhe një jetë po shpëtojë
Prapë kjo botë do t’ekzistojë
Dhe sikur nje njeri
Të mbijetojë

Humb një jetë, tjetra lind
Bota vazhdon, për ty njeri
Po rinlind, një tjetër kohë
Prape ketu do t’jemi njesoj

[REF.:]
Merrmë ti, më shtrëngo
Të shijojmë një përqafim
Pse u ftoh gjithë kjo botë
S’dimë ku po shkojmë
Dhe një jetë po shpëtojë
Prapë kjo botë do t’ekzistojë
Dhe sikur një njeri
Të mbijetojë

Dam-da-ba-da-ba-dam, da-ba-da-ba-dam
Da-ba-da-ba-dam, da-ba-da-ba-dam
Da-die-da-die-dam, da-die-da-die-dam
Dam-da-ba-da-ba-dam, da-ba-da-ba-dam
Da-ba-da-ba-dam, da-ba-da-ba-dam
Da-die-da-die-dam, da-die-da-die-dam

Ora e jetës jo nuk ndalon
Ora e zemrës pulson
Ajo e ecen, per ty e per mua, jo kurre s’ndalon

[REF.:]
Merrmë ti, më shtrëngo
Të shijojmë një përqafim
Pse u ftoh gjithë kjo botë
S’dimë ku po shkojmë
Dhe një jetë po shpëtojë
Prapë kjo botë do t’ekzistojë
Dhe sikur një njeri
Të mbijetojëNuk kemi video për këtë këngë.
Manjola Nallbani - Ora E Jetës
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ora E Jetës".
3. Video është e këngës "Ora E Jetës", por nuk këndohet nga Manjola Nallbani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Manjola Nallbani:


Komente 0