Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mariza Ikonomi - E Vetmja Jam Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  22

të thashë nuk dua fjalë
më thoje kam për ty shumë mall
të thashë nuk jam ajo
nuk mund të vish dhe të largohesh sa herë ti do
më thoje, të dua shumë
tani habitesh se gjithçka merr fund

ref:
dua ëndrën ta jetoj
dua ndenjën ta rizgjoj
dua fjalët ti besoj
në çdo çast e vetmja jam
për ty e vetmja jam
për ty e vetmja jam

të thashë një ditë do të jetë shumë vonë
të ngjten copëzat thyer nga jeta jonë
të thashë, të thashë nuk e di
nëse do të kalojë edhe kjo sfidë për ne të dy
më thoje, s'do më lëndosh
por falët e tua ngritën vetëm lot.

ref:
dua ëndrën ta jetoj
dua ndenjën ta rizgjoj
dua fjalët ti besoj
për ty e vetmja jam
për ty e vetmja jam
për ty e vetmja jam

e vetmja jam
e vetmja jam
e vetmja jam për ty

e vetmja jam
e vetmja jam
për ty e vetmja jam
për ty e vetmja jam


Mariza Ikonomi - E Vetmja Jam
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "E Vetmja Jam".
3. Video është e këngës "E Vetmja Jam", por nuk këndohet nga Mariza Ikonomi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mariza Ikonomi:


Komente 0