Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Live Video

Marjeta Billo - Kur Ti Nuk Je  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Komente

Asnjë Koment

08/06/2014

2014-06-08T00:00:00

Pjesëmarrëse në

Netët E Klipit Shqiptar 13

Pjesëmarrëse në

Top Fest 11Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kur Ti Nuk Je" kënduar nga Marjeta Billo.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Marjeta Billo i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Marjeta Billo:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet