TEKSTESHQIP

Marko & Gjeto Luca
3000 Vjet
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "3000 Vjet" kënduar nga Marko & Gjeto Luca.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Është fakt që klipet kanë një impakt të veçantë, ndaj, ky projekt prezantohet në ekranet tona i përpunuar bukur edhe me anë të një klipi muzikor, të cilin e krijoi MAX Production. Ky videoklip u publikua me datë 19 Dhjetor 2019. Autorë të tekstit janë Marko Luca & Gjeto Luca.