TEKSTESHQIP

Marko Luca
Cka Po Don Ti
Lyrics
(Feat. Gjeto Luca)

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Cka Po Don Ti" kënduar nga Marko Luca.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Ky produkt muzikor bëhet i disponueshëm para një audience më të gjerë i kompletuar bukur me anë të një klipi muzikor, të cilin e krijoi MAX Production. Videoklipi u publikua me datë 23 Dhjetor 2022. Për këngën ka punuar në studio Arlenn.