Më mbaj mend (për 1 muaj)

Marko Polo
  • Vendlindja:
  • Tiranë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 21 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 14 Gusht 1999
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♌ Luani
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  8

Marko Polo është autor këngësh i njohur. Marko Polo eshte nje producent muzikor nga Tirana. Ai numeron 7 produksione muzikore nga artist te ndryshem. Eshte vleresuar me cmimin Tv Klan ne Kenga Magjike 2017 me kengen "Jeten ma fal" kenduar nga Xhesika Polo. Ai ka dy pjesemarrje ne Festivalin e Kenges ne Rtsh. 2016 me Xhesika Polo - "Eva jam une" dhe 2017 me Xhesika Polo - "Perjete". Ne 2017 nxorri projektin muzikor "Kocifoz" - Vezire, nje projekt i vecant. Ne qershor 2018 nxorri bashkepunimin me Xhesika Polo - "Vetem nje fjale", nje kenge qe pati goxha sukses.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

1

Vëllai i

Xhesika Polos

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

të tjera


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet