TEKSTESHQIP

Marsel Ademi
Te Dua Ty 2020
Lyrics
(Feat. Rovena Bundo)

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Te Dua Ty 2020" kënduar nga Marsel Ademi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Projekti u prezantua i plotësuar në spektrin vizual edhe me anë të një klipi muzikor, të cilin e punoi Frame Company Albania. Ky videoklip u publikua me datë 2 Shtator 2020. Melodia dhe teksti ka punuar si autor vetë artisti, teksa për këngën ka punuar si orkestrues David Zeqiraj.