TEKSTESHQIP

Marseli
Senorita
Lyrics
(Feat. Eri Qerimi)

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Senorita" kënduar nga Marseli.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Asgjë nuk iu la rastit, prandaj materiali muzikor është bërë i disponueshëm tek ne i kompletuar në sferën vizuale me një videoklip, i cili u publikua me datë 15 Tetor 2019. Autor i melodisë dhe autor i tekstit rezulton të jetë Eri Qerimi.