TEKSTESHQIP

Marseli
Aktore
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Aktore" kënduar nga Marseli.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Duke patur parasysh impaktin pozitiv që përfitohet, projekti muzikor u përcoll në tregun e gjerë të muzikës i ilustruar në sferën vizuale me anë të një videoklipi muzikor, video produksioni i të cilit është punuar nga Sh Studio. Ky videoklip u publikua me datë 16 Janar 2021. Kënga u kompozua nga Albert Sula, ndërsa teksti është krijuar nga Franci Rizvani & Marsel.