TEKSTESHQIP

Marseli
Aktore
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Aktore" kënduar nga Marseli.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Më datë 16 Janar 2021, Marseli publikon videoklipin "Aktore". Muzika e këngës u punua nga Albert Sula.