Më mbaj mend (për 1 muaj)

Martina Serreqi - Hana Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

O hana
o hana

Hana rrin me mu
Syt e tu me shkru
Yjet n qiellin blu
Krejt i ke ashtu

Nananana nananina
Zemer hajde Reina
Nananana nananina
Yjet me numeri

O hana o hana
Diellin lene mbrapa
O hana o hana
Rri dhe pak me mu
O hana o hana
Se mas teje vin andrrat
O hana o hana
Kto momente me i shije

E po pres me pa durim
Rreze hane n shpirtin tim
Se pas teje nje shpres lind
E ku je po te therras

O hana o hana
O hana o hana
O hana o hana
O hana o hana
Kto momente me i shoku

O hana o hana
Diellin lene mbrapa
O hana o hana
Rri dhe pak me mu
O hana o hana
Se mas teje vin andrrat
O hana o hana
Kto momente me i shiju

Hana rrin me mu
Syt e tu me shkru
Yjet n qiellin blu
Krejt i ke ashtu

E po pres me pa durim
Rreze hane n shpirtin tim
Se pas teje nje shpres lind
E ku je po te therras

O hana o hana
O hana o hana
O hana o hana
O hana o hana
Kto momente me i shiju

O hana o hana
Diellin lene mbrapa
O hana o hana
Rri dhe pak me mu

O hana o hana
Se mas teje vin andrrat
O hana o hana
Kto momente me i shiju

Ky tekst u dërgua nga AlmaPublikimi: 01/03/2021
Festivali: Kënga Magjike 2021
Muzika: Adrian Hila
Teksti: Martina Serreqi


Komente 0


Martina Serreqi - Hana
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hana".
3. Video është e këngës "Hana", por nuk këndohet nga Martina Serreqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.