TEKSTESHQIP

Master-L
Ku Je Sot
Lyrics
(Feat. Linda & Asllan Llunjaj)

Asllan Llunjaj
Ku je sonte pse nuk vjen
Pse shpirtin n'vetmi ma len
Eja sonte ti o shpirti jem
Pa ty gjumi nuk me zën
Eja sonte mos me le n'vetmi
Se kja nat nuk shkon pa ty
Eja sonte mos me le n'vetmi
Se kja nat nuk shkon pa ty

LINDA
Ku je ti e ku jam un
Pse gjdo nat po rri pa gjum
Gjdo nat n'enderr ti pom vjen
Ftyra jote m'len pa men
Po te pres un me shum mall
Nese svjen sta boj hallall
Po te pres un me shum mall
Nese svjen sta boj hallall

Ref:
Ku je sot o Ku je sot
Sikur valt e detit jan bo kta lot
E shpirti pom digjet
Ku je ti sot
Ku je sot o Ku je sot
Sikur valt e detit jan bo kta lot
E shpirti pom digjet
Ku je ti sot
Ku je sottt

Master L
Po ta qoj ni leter ndoshta nuk tsho ma kurr
Edhe pse malli mkall pse sjena na si dikur
Mungesa jote um del n'gjdo figur
Dikur ke Zemer omel e sod e paske bo gur
Se mallkoj fatin kur fatin vet ti e zgjodhe
Po e mallkoj diten kur ti u largove
Se kam menu as kurr se pata prit
Qe ti ke mu largu pa lamtumir mle pa merit
Plaga nuk sherohet tpakten shej gjith ko me m'bet
Nuk di a je rahat pa tpengu a je e qet
Nese ma nuk tsho tpakten maje n'men
Un krejt ti pata fol sot ku je Zemra pom dhem

Ref
Ku je sot o Ku je sot
Sikur valt e detit jan bo kta lot
E shpirti pom digjet
Ku je ti sot
Ku je sot o Ku je sot
Sikur valt e detit jan bo kta lot
E shpirti pom digjet
Ku je ti sot
Ku je soot

Ku je sot o Ku je sot
Sikur valt e detit jan bo kta lot
E shpirti pom digjet
Ku je ti sot
Ku je sot o Ku je sot
Sikur valt e detit jan bo kta lot
E shpirti pom digjet
Ku je ti sot

DËRGOI:
INFO
Bëhet hit kur ka dhe klip, prandaj ky krijim muzikor është lansuar tek audienca i punuar nga sfera vizuale edhe me një videoklip, i cili u publikua më 5 Dhjetor 2015.