TEKSTESHQIP

Mateus Frroku
M'ka Bo Like
Lyrics

M'ka bo "like" po mendoj t'i shkruj sot
Nuk ia di nëse ia vlen
Pak më von' një zemër un' ia nisa
Po tre pika po m'i kthen

S'e di a don me fol
S'e di a don me dal
S'e di ça do me thon'
Oh-oh-oh

Tre pika pse m'i kthen? Nuk më mjaftojn' ato
Fjalët s'po i gjej në telefon
Dhe un' vazhdoj të pres sepse s'më shkrun ti mu
E di, ke mbet' pa bateri

T'i boj like, profilin ia qëndisa
Foton e kishte një jet'
Gabimisht, një dopio "like" ia nisa
Ajo ishte shoqa e vet'

S'e di a don me fol
S'e di a don me dal
S'e di ça do me thon'
Oh-oh-oh

Tre pika pse m'i kthen? Nuk më mjaftojn' ato
Fjalët s'po i gjej në telefon
Dhe un' vazhdoj të pres sepse s'më shkrun ti mu
E di, ke mbet' pa bateri

Nuk më mjafton ato
Në telefon
Dhe un' vazhdoj të pres sepse s'më shkrun ti mu
E di, ke mbet' pa bateri

DËRGOI:
INFO
Më datë 26 Korrik 2016, Mateus Frroku publikon videoklipin "M'ka Bo Like". Muzika e këngës u punua nga Kledi Bahiti, ndërsa teksti u shkrua nga Threedots. Videoklipi u prodhua nga Talelli Production, ndërsa produksioni audio u realizua nga Threedots.
Rryma muzikore:
Pop
Renditja:
Top 200