Më mbaj mend (për 1 muaj)

Matilda - Pa Trokit Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  4

sa her mua me thot se neser ti do vish
po e nesermja ka ik per mua ta dish
disa gabime un e disa edhe ti
i benim ne pa faj por per dashunin

nese sdo jem un prap ti me kerko
po te jesh i lumtur ti eja plaget mi shero
ne 2 rastet me ndihmo
Ref
te dua sta them dot jemi larg e derdhim lot
e gjith kjo jete bazuar ne 1 sikur
drite zemres ne shpirt
dyert hapi pa trokit ne na bashkoj sa shume e kisha pritttt


Matilda - Pa Trokit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pa Trokit".
3. Video është e këngës "Pa Trokit", por nuk këndohet nga Matilda.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Matilda Mati:


Komente 0