TEKSTESHQIP

Matilda Mati
Nuse N'Gostivar
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Nuse N'Gostivar" kënduar nga Matilda Mati.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Këngës i janë përshtatur vargjet nga Abaz Selmani, ndërsa okestracionin e krijoi Baki Korg.