Më mbaj mend (për 1 muaj)

Matilda Shushari - S'e Di Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  8

Njesoj vjen prane
Me zgjon cdo nate
Ta ndjej ty prekjen
Duke ditur se ne enderr jam
Une e di qe do gaboj
dhe me ty...me ty do flej.

REF.
A duhet ti them ndjenjes jo
Kur po te dua ty njesoj
Duke ditur qe s'kam faj
Se nuk jemi me bashke
A duhet ti them zemres po
E ta pranoj vertete ato cfare ndiej
Kur ti jo s'e di
Se per ty une po jetoj.

Nuk pi, nuk ha por di te qaj
E lehte per mua
Duke ditur se nje zemer kam
Une e di qe do gaboj
Dhe me ty...me ty do flej.

Se kuptoj sa dua une
Fjalet jo nuk thone aq shume
Thjesht une do te mbaj ty
Ne boten qe e kam!!!

REF...


Ky tekst u dërgua nga  ShowBizMatilda Shushari
Publikimi: 06/04/2013
Festivali: Top Fest 10
Teksti: Endrit Mumajesi


Matilda Shushari - S'e Di
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "S'e Di".
3. Video është e këngës "S'e Di", por nuk këndohet nga Matilda Shushari.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 0