Më mbaj mend (për 1 muaj)

MatoLale & Noizy - Adrenaline Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  92

[Matolale:]
God thanks, everything now is best
Bitchat e tu mu po mshkrujt sms
Si kthej mesazhe se mu ka bo ves
Faleminderit zot everything now is best
Ata sbesun tani qajn me denes
Dun me ka kalu po un ja marr nkthes
Vi ta boj demin un hic pa penges
Je boj kujdes dhe me ne boj kujdes
Nike... atletet jan nike
Matolale legjend matolali
Ma i miri shot si Gati
Bam bam bam bojna parti
Melisa, Klarisa...huh
Me brek e me xhinsa yeah
Cunat jan njisha
Festojm si n'Ibiza

Per me dal jashte nuk em duhet viza
So happy Bella Vita
Tu leviz kokaina
This is my team mo lila
Per me dal jasht nuk em duhet viza
So happy Bella Vita
Tu leviz kokaina
This is my team o lila
Jaaaaaa
My team my team
Adrenalin
My team my team
Adrenalin

[Noizy:]
OTR ktu mo plako
Cunat be smokin gelato
Barin e pi pa tabacco
Dhe femna bjonde e omel si mango
Pako mas pako mas pako
Kta po mthirrin komando
Cunat jan gati si rambo
Dhe kush don luft hajde lufte en front door

Kan dush sillna kan dush kan do
Qysh i bon paret un i thash kendoj
Sa ti bon nvit per 1 dit i shpenzoj
Edhe tu ble kerre mu ka bo si loj
Kan dush sillna kan dush kan do
Qysh i bon paret un i thash kendoj
Sa ti bon nvit per 1 dit i shpenzoj
Edhe tu ble kerre mu ka bo si loj

Kta po mthojn psikopat
Per ket rrep jam gjigand un
Krejt po thojn un jom i pari
I pari po venin tem sun e nxen jo
Emrin tem kush se do
Kpuct e mia ma shum
Nese zdo isha un nket loj
atere Kush tjeter ka pas me e bo

Jaaaaaa
My team my team
Adrenalin
My team my team
Adrenalin


Ky tekst u dërgua nga Robert DaciMatoLale & Noizy
Renditja: Top 200
Publikimi: 31/05/2020


MatoLale & Noizy - Adrenaline
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Adrenaline".
3. Video është e këngës "Adrenaline", por nuk këndohet nga MatoLale & Noizy.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kartolina (8)

23
21
18
11
17
18
16
13

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga MatoLale:


Komente 1