TEKSTESHQIP

MatoLale
Resto
Lyrics

Yeeaah
Uuuu
Eyy yoo ey ey

(Verse)1

Ma shkelet buken tani vij ja u shkel me dy kom
Ti nuk je real vazhdo dhe haje veten m’dhom
Ti demek me seder ti demek je cun kampion
Ti ke me u bo pishmon ateher kur per ty do jet shum von
Ti je egoist ty ego jote ka me t’vra
Jo mos mi fut my klyshat me mbo diss edhe me msha
Edhe varrosin qe me demek na e ke si vlla
Edhe varrosin e ke lon me jetu nshpi me qera
Une e pranoj tkom lut se mke thon jam si kalama
E une tkom dasht me zemer ti e di tkom dasht si vlla
Po une i perball edhe vetem videot i ke pa
Ja nxjerr 1 dite hakun secilit atyne qe mkan sha

Kur une erdha n’studio rrepit ju ndez drite jeshile
Fillove dhe ca kohe qe bojshe be n’koken time
Ti talent si une ske pa as nuk ki me pa
Ju nuk jeni grup me burra ju e dini jeni gra
Si mpaske bo mu diss po mu mka bo buke nona jote
Une tkom permen ne intervist tkom permen neper spote
Une kom qen besnik e ti vazhdove gola boje
Po une jam sulmus o k*r ti fus te porta jote

A ju kopila tvegjel ja u q*fsha komandantin
Kta t’vjetrit mkan inat se do ju marr mandatin
Une kom aq seder sa asnjiher nuk e kom lujt zarin
Ngatrroni k*rin me dollarin kur pe pini barin
Ju jeni tgjithe t’pabes ju jeni tgjithe bukshkelsa
Ju iqnit edhe shoket vetem me lidh 2 rreshta
E kta qe heqin vetllen mduket heqin dhe sedren
Une akoma me tvjetren tash kta tjeret ku mbeten

(Refreni )
E une betohem tani o per cdo frymemarrje
Qe shkoj deri nfund dhe deri nfund mke n’ngjarje
Une emrin e kom hesapi dhe mbiemrin larje
Si kasap po kthehem jom me 1 urrejtje 1 hakmarrje
1 hakmarrje ey ey 1 hakmarrje
1 hakmarrje ey ey 1 hakmarrje
1 hakmarrje ey ey 1 hakmarrje
Ma permenen emrin 1 dite une i kthehem me hakmarrje

(Verse)2
Yoo ey
Dhe le ta di gjithe bota qe ata tjeret smkan tut
Ata kapen per fam se ju ka vdek ora nmut
E punet e mira boji avash kan thon kto pleqt e urt
Kush tha i urt o k*r ta dish une nuk jam mir nga trut
Ti ti nuk je mafioz une e di mir ti ske kap trup
Me qen me nejt me ty pasha Zotin per mu shum turp
Adoleshentat qe ty t’rrin per mu folin but
Se ne kemi pas vepra nuk pertojm me ti nxjerr trut
E kto sjan llafe boshe ik pyt se do t’tregojn
15 lask*ra vijn po dhe prap se pranoni
Po qysh me seder ti kur shokun tat e spiunon
Edhe 1 here e vertetum ke me vdek si barbon
E ju tjeret ik pysni per mu n’secilin rajon
E nese del njoni qe 1 deklarat ma fakton
Une e lej muziken dhe Mato sprek mo mikrofon
O k*r i vogel kto qe thu as fmija sti beson

(Refreni )
E une betohem tani o per cdo frymemarrje
Qe shkoj deri nfund dhe deri nfund mke n’ngjarje
Une emrin e kom hesapi dhe mbiemrin larje
Si kasap po kthehem jom me 1 urrejtje 1 hakmarrje
1 hakmarrje ey ey 1 hakmarrje
1 hakmarrje ey ey 1 hakmarrje
1 hakmarrje ey ey 1 hakmarrje
Ma permenen emrin 1 dite une i kthehem me hakmarrje

DËRGOI: