A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Top 200

Mc Kresha - Poem


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  135

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2010

2010-12-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"Albanian Love Songs (Part. 1)"

Këngë e albumit:

"Patikat E Mija"


Ouuu Ouu

Po du me t`pas face to face n`shtrat my place my spot
Senet qe mi thu Ti mbojn mu ni HOT
Me ty po du mu prek shtat per shtat
nat per nat po du me pas fat n'jet
Ty me t'pas Fat Mos u Shty po meno pak ma gjat se edhe un kom Zemer
nuk kom Aparat
Po flas shum shpesh po tutna po tu bona bajat Per Ty jom i etur Po lutna cdo nat mos mu kon i tepert
Po du me pas dikon qe m'lon kur jom fjetur me Jetu ket jet si mos me pas tjeter Mu nih si mu kon t'ri edhe kur jena t'vjeter
Po t'shoh Ty deri sa pi qeli Syt
Pe shoh veten me Laps e me Leter
E gjith kjo kryeveper
Veq 1 onderr tjeter .!!!
Veq 1 onderr tjeter .!!!
Veq 1 onderr tjeter .!!!

reff .
2x
Po du me kon me Ty ma ( me ty ma)
Po du me t'pas Ty ma ( ty ma )

Hej Ma edhe nese larg jena
me mija kilometra per 1 miljon jeta
nuk t'zavendson tjetra
I kom qel letrat Kujtimet e Vjetra
Plot vlera mushet fleta me fjal ma t'verteta qe dalin prej kti zoni t'zymt shpirtit t'mbyllt
Ket nat t'gjat pa agim
Ti shendrit si 1 yll
Veq un e ti e dim qka do me thon
mu kon bashk shpirtnisht
e fizikisht t`ndam
Kupttoo
Qe Ti je numer njoo
Tjeter skom kurr skom me pas
edhe nese boj dukat me thas
JOM I NJEJTI...

2x
Po du me kon me Ty ma ( me ty ma)
Po du me t'pas Ty ma ( ty ma )


Ky tekst u dërgua nga  goonixKartolina (3)

U krijua nga emsi 2019-06-19 08:33:36
Me jetu kët jetë
Si mos me pas tjetër
Mu nih si mu kon t'ri
Edhe kur jena t'vjetër
E gjithë kjo kryevepër
Veq 1 ondërr tjetër
U krijua nga ttiool 2019-03-25 10:16:42
Veq un e ti e dim
qka do me thon
mu kon bashk shpirtnisht
e fizikisht t'ndam
2017-11-18 07:56:39
Kupttoo
Qe Ti je numer njoo
Tjeter skom kurr skom me pas
edhe nese boj dukat me thas
JOM I NJEJTI...

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019