A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Mc Kresha & Lyrical Son - Si N'fore


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  28

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

19/08/2011

2011-08-19T14:14:19

See Also

Lyrical Son

Song from the album:

"Për Inati T'njoni Tjetrit"


Lyrical Son :
Ajë, Ajë ajë Gangsta'j une sjom Monsdeff,
une jom Aj Lyrical mos definetlyn'a mos u nal
Edhe pak nese tripinn e dim e chojna nalt ne.. !

Mc Kresha :
It's Mc Kresha i get papper, mysim pleshta
nuk shkrujj chekka, tkum thon edhe ma heret
kurr nuk i hup vleftat, bojna repin per rrug
edhe diskotekaa.. !

Lyrical Son :
When East meets West South goes North
Perinatinjonitjetrit CD-jat n'Dor
1, 2 Test Mic check Go!
Ksi sene skini nij ma heret vecch muni mu Lodh.. !

Mc Kresha :
Hajt fol ta pim kryt si Alkool,
Secilli side e don, ket shit nice kur O !
Dy kocka ice, edhe nice Smirnoff
Shum profii poff-poff, edhe nkor krejt e bojna Ftoftt!

Reffren - Lyrical Son :
Na mirrumm me pun dore Si nFore , Si nFore..
shitbleres pa shitore, Si nFore, Si nFore..
Plani u bo pi Vjeqit, prej Vjeqit, Veqit..
Perinatinjonitjetrit.. !

Mc Kresha :
E kom ni veti Plastt, Jom Entuziastt!
per shum pak bohna manjakk kur lidhi rima bashkk..
E bojna thell 6sht pashh, Nese nuk na nin neve Tnjoftojna me Kallash,
nMitrovic ku jetoj fmitt me dal me gjujt me gurr per 5 minuta bohet Lufft
se Mos tfolim mu perbull, Qatyne shum rrall, pa rrym naper mahall..
Njerzit naper rrugg tu dal, rrugg me nji Fjaal !

Lyrical Son :
Sot nPrishtiin kejtt e dinn, Bone u kappe me dikon mos e thirr Policinn
Se nfund Viinn, Qata e nuk bohett senn, e gjinja Wopp tHiikkiiinn.. Nese i Lenn!
Babess, sdi qa po thu ti cillii ma i smutii, moss bessoni nSkema reperatt jon Tuttii-Frutti!
tDyt knenaa si shqipjaa me dy krenaa direktt, nfyt i prejna, Bone erdhe me bo Skenaa!

Reffren - Lyrical Son :
Na mirrumm me pun dore Si nFore , Si nFore..
shitbleres pa shitore, Si nFore, Si nFore..
Plani u bo pi Vjeqit, prej Vjeqit, Veqit..
Perinatinjonitjetrit ..!


Lyrics submited by  Fjolllaa   EnisiBoy   rronnii
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019