Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mc Kresha - Pshtymi Do Rima (Feat. Difro, Caspo-Oo & Dutch)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Folin kto cuna
Me mu tthyhet huna
Ta luj lojen me numra
Po po me numra
Kta vec po llapin
Nuk ca hapin
Jeni vet pleshta ju qi sahatin
E kom te dollapi at kallashi
Ju vi tek per tek ja u qi standartin
Flisni per ne po sdini ca thoni
Del ne terr e tul si xhamajkoni
Ta qi nanen ke ballkoni
Dhe spo dini ca tthoni jeni vec pleshta
Ju paketoj si tomsoni
Mc Kresha
Featuring: Dutch, Difro & Caspo
Renditja: Top 200
Publikimi: 01/12/2005


Mc Kresha - Pshtymi Do Rima
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pshtymi Do Rima".
3. Video është e këngës "Pshtymi Do Rima", por nuk këndohet nga Mc Kresha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mc Kresha:


Komente 0