A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Mc Kresha - My Bitch  (Feat. Lav'da)


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  19

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

12/09/2012

2012-09-12T16:19:46

Featuring

Lav'da

Song from the album:

"Air Force 1"


(Big bang and stash, ose
stash and big bang
Ladies and jerks,
Air force 1 is ready to take off)

Lavda:
Kush o qajo qatje, qe non-stop pe kthen kryt
pom bon mu ni n'siklet, sa her qe mi lshon syt
tash duhna me dit, a po ma han a veq un jom i pit
ajo veq rrin, krejt tjert tu livrit , n'bit
[ajo po m'shtin me pi] 3x
une nuk boj dance, veq bitin e kom tem*
pintin e kom fan*
veq ai dhipi pom pelqen
ajo ty sta jep e merr vesh edhe n'refren

MC Kresha:
Zemer qom te shpia ama rastin ta dha mbretin
sonte spo gjujna i-ja, po pe gjujm krejt alfabetin
spo ja lajna as ni gjurme straight-it
skena me flejt, hajt se ngihum gjum t'nesërit
kur mungon teksti funksionon seksi
lidhum per kreveti si me ma lshu fletarrestin
un e du keshin ajo e don kreshen
ta rrehi dhipin fort si n'Detroit Ron Artest-i
Refreni: 2x
My bitch bad, my bitch hood
mos ja lyp numrin se s'ta jep o hut

Lavda:
Momente t'mira zemer, sonte ti po lagesh
kur je prezencen tem ke ni shkelqim kristalesh
nice o ka doket, qasaj prej yoge*
po thu qe je addicted, jom gjilpana e kesaj droge
sa ma pak qe folet, qaq ma shum ta jepi
t'boj me tingllu qaq mir qe kurgjo ska ma happy
ti je shum e smut, syn, veq une kom ilaqin
nihere ta myti dhipin e tani na ndahum tknaqum

MC Kresha:
Pasha babin, per ty e thej krejt kllabin
ma qite flaken, dhipat tjer po hejtiratin
une sjom boss but I need a boss chick
njo qe ka gjoks t'mdhoj edhe kaqik
qe ma bon bardh kur e kom krejt zi
ti je shum e qart (zemer) une jom crazy
qata dyt shkojna si me lind per njani-tjetrin
ti ma ngjesh shpinen tani une ta thej krevetin

Refreni


Lyrics submited by  mendi926   LilEasyy
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019