A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Mc Kresha - My Bia  (Feat. Lyrical Son)


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  47

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

09/05/2014

2014-05-09T12:00:00

Featuring

Lyrical Son

Song from the album:

"Emceeclopedy"


IM IN LOVE WIT' MY BIA'
HIP HOP EDHE HUSTLE I DU TRIJA..
PO MER FLAK KREJT SHPIJA
I KICK DAT SHIT LIRISHT THIREM BRUCE LEE-ja

SHAWTY DON ME BO PARTY ME MA T’QARTIT
N‘KATIN MA T‘NALTIN N‘MAJE T‘PALLATIT
TI E BON NXEHT VEQ NA TA BIM FLLADIN
CAKE CAKE CAKE CAKE, MERRE LIMONADEN
SHAKE SHAKE SHAKE SHAKE, ULE KREJT SHTATIN
GO PLAY GIRL DRIDHE KREJT CLUBIN
LEJ SHOQET AJDE E KALOJM NATEN
ATO PO HATER’ATIN SE NA DY PO PERSHTATEM

RIKI RIKI KTA PO DOKEN SHUM FLY
SA KEQ QE SKOM KRAH SE KISHA KNU VEQ N'AJER
ADRESA N’CLUB NINE, PAGESA ONLINE
CASH-IN'ON TIME, UN KESHI ALL-TIME
SPECIALISTET DON’T GET IT TWISTED
IT’S A PARTY YOU ARE NOT LISTED
SIPPIN RED VINE AFER DHIPIT NEXT MINE
AJO PI KRYN PUNT UN PE THRRAS EINSTEIN

BEAUTIFUL' ME GIRL SO FINE
MAN, THE WAY SHE WINES MAKE A BADMAN FLY
FTYRA SAJ MA RRENQETH TRUPIN
MI QON PESH NDJENJAT MA HYP NALT PULSIN

HELLO HELLO PERSHENDETJE
A BON PA PARE NI BUZQESHJE
NA JU DOJNA SKA URRETJE
POROSI PREJ MEJE KRESHE’

BIA UNE SDI QA PO THU TI
7 YLLA N’BALL ULTRA ALL INCLUSIVE
PARE SIKUR N’PRRALL
N’KALI T’BARDH ME UZI
UNE SJAM PRINCI
UNE JAM AJ I KUQI HUQI
BOUNCE WITH ME BABY
I CAN SEE IT IN YOUR FACE
THE WAY YOU MOVE YOUR BOOTY
IN THE RYTHM OF THE BASS
CLAP WITH ME MOMMY
IT’S THE HOT CHILLI TASTE
PINT WE ARE ALL OVER OF THIS PLACE

BIA UN E BI MAS SMUTI
ADIDAS PATIKAT, 3 VIJA HOODIE(DUKSI)
HAJDE TASH HOODI JEM
QONI DURT MAS SHUMTI
NA PO PAGUHEM A PO KI PUN TI?
LUN TI SI DOLLARI
UNE RRI SI FUNTI
ZEMER SJOM I PARI
AS SPO DU ME MET I FUNDIT
WE JUST WANNA PARTY
SO STOP THAT BULLSHIT
I DONT PLAY BALLS
I JUST BALL MUSIC

IM IN LOVE WIT' MY BIA'
HIP HOP TO THE HUSTLE I DU TRIA
PO MERR FLAKE KREJT SHPIJA
I KICK DAT SHIT LIRISHT THIRREM BRUCE LEE'JA

HELLO HELLO PERSHENDETJE
A BON PA PARE NI BUZQESHJE
NA JU DOJNA SKA URREJTJE
POROSI PREJ MEJE KRESHE’


Lyrics submited by  ExCaliBuR   Danish
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019