Më mbaj mend (për 1 muaj)


Mc Kresha & Lyrical Son - Për Ty

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Për Ty".
3. Video është e këngës "Për Ty", por nuk këndohet nga Mc Kresha & Lyrical Son.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Mc Kresha & Lyrical Son - Për Ty  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  38

Këngë e albumit:

"Rapsodët N'rap T'sotit"

Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Lyrical Son

15/06/2016

2016-06-15T07:09:31+00:00ske dasht me kon e jemja
m'fal qe ta permena
per ty, ty qe ma bojshe
ti qe m'thojshe
per ty, ti qe ma bojshe
ti qe m'thojshe, tdu

kudo qe je qkado qe bon babe
kom qef me dit qe je ma mir leji
ato qe thojn qe nuk ia ka vlejt
ma mir je kon se ato najher njet
nalu krejt stop kthe vaktin mbrapa
a tkujtohen do koh tona nbanka
me ty nshkoll cdo dit krah qanta
adidas porcion mount blue jakna
asnjani prej neve se kena prit qe shihem
edhe pse shume vjet kane kalu prei qe na njihem
menoj a thu qysh osht me kon tishim kon bashk
une si bab i ktyne fmive qe i ki tash
veq pamja e tmenumit ma bon zemren mal
po shpejt i vjen funi filmit qe del prej lundrimit t`trunit
fjalt i tret era, kujtimet i mer lumi

ske dasht me kon e jemja
mfal qe ta permena
per ty, ty qe ma bojshe
ti qe m'thojshe
per ty, ti qe ma bojshe
ti qe m'thojshe, tdu

tregimet e feminise tu fantazu met dasht
visha te ti nklase veq mi thon vetes pashe
ishin veq shikime pa shkembime fjalsh
kto jon kon fillime kur kom menu ty met pas
ka kalu koh e gjate un po nihna si mu plak
po hupna n`hapsire duhna mu kfill me shuplake
shpesh spo nihna mire koka vshtir mu perball
mkalon koha e lire un tu u sill verdalle
ni za mrena mthot ti for real je budall
peshqi plot ndeti ti hala tu prit n`zall
sjom tu deal mo edhe pse shume po kom mall
jom tut prit ty mem mar amo ti sje tu ardh
jo nuk je tu ardh, jo nuk je tu ardh
edhe jo nuk jam i marre met dal met nal n`rrug si klloshar
per senet shkun mprapsht smunen tash mu kthy mar
tlutna me ma fal spata koh me ta fal

per ty, ty qe ma bojshe
ti qe m'thojshe
per ty, ti qe ma bojshe
ti qe m'thojshe, tdu


Ky tekst u dërgua nga P.B   Danish
Më Shumë Këngë Nga Mc Kresha:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet