A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Mc Kresha - Business  (Feat. Lav'da)


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  49

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/12/2016

2016-12-01T00:00:00

Featuring

Lav'da

Song from the album:

"Rapsodët N'rap T'sotit"


[MC Kresha]:

Check it...maje famen ami leket
Kur e thom fjalen, gjallen t'dekmit
Aah, tjert po kallen prej kompleksi
Tulifar Cornflakes-i don mu lag n'tamel t'flexit
Zemren ta rrembej
Rimat shkelqejn si fellne t'Benzit
Klasa e biznesit
T'uli n'prehen stjuardesen
E pellshi e dhezi repin
Jau silli n'treshe
Shmeki make it snow
Frank-i me nisheste
Fly si droni fresh si uji i kronit t'bjeshkes
Telefoni po cingrron
Lidhja prej nendetses
Homie got the white giiirl homiee suedeze
Qdo njoni punon nt'zezen
Tu munu me zbardh mengjesin

[Lavda]:

Check it...ju as qe jeni afer
Bile lej mos fol per rapet
Se me ja nis me i ngu llafet
Te kisha pas jointin n'dor e kisha pas sot Ragamuffin
Kur ma nin zonin keni Flashbacks
Jom kon reper edhe atehere tu fol pa Hashtags
Sot hejterat jon bo fansa
Kur e kuptun qe krejt kta tjert jon veq fallsa
Pare me ngjyra shum nuanca
Peshojna ron sikur spiranca
Sun na shkel si Ura n'Iber
Fever...PINT thuni VIVA

[MC Kresha]:

Check it...ton jeten tu bo rap shit
Leki vjen te na se ju pe njekshit
Ke dasht bor...bitch rreshqiiit
Jom te porti po punojm me peshqiiit
Na dhezim si t'rrufeshmit
You act shit...s'bon pjes on my tracklist
Rruga labirint...ain't no exit
Kjo s'o per Youtube po per Netflix
Plug-i tha u nis..trupi n'tranzit
Paret bimi tub...shtini n'llastik
S'du me mi vonu...vjen n'7 fix
Hustle hard bitch...24/7 bitch


Lyrics submited by Denis Avdija   Danish
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019