A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Top 200

Mc Kresha - Boulevard


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  42

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

26/05/2018

2018-05-26T15:58:55

Teksti:

Mc Kresha

Video Produksioni:

Pinkmoon Creative

Këngë e albumit:

"United State Of Albania"


Ahhh...

Shitshim rabi boulevard
Kishum ondrra me kan star
E tash ku jena ardh
Koha Ar e mar thrrasin paret per mi marr
Zot runa prej t'kqiave edhe prej plumave
T'koklavit trunat kur vjen puna me ti plaqkit pumat
Po du me lon repin po hala pi duhna
Agji Kresh t'shtunav tu u qaravesh turma
Ti smerr vesh po flas bardh si Beluga
Po don me marr qe luga
Muj me ta fal per dy batuta
Mos u bo budall me hi llugav'
(Hej)Para mahalle me tuta
Tu ngjeh pare tulifare po hupna
(Ye)Dollar edhe Funta
Frangat n'Zvicer se po nihen ma tsigurta
(Hej)Bukt kan nis me ardh nxehni furrat
Rruget nfestival xrr xrr numrat
Multifunksional qunat
Material qe ju heq trunat
Shitshim rabi n'Boulevard
Rrshitshim babit neper t'bardh
E tash po pim veq Bolivar
Oren ar e mar nshpi tu nejt me bole var
Zot runa prej tkqiave edhe prej kurvav
Prej GHB-av, prej ijav edhe prej kpurdhav
E sjom veq qito tria bal kur o puna te rruga
Parja, xhelozia njerzt i kthen n'Freddy Krueger
Skom qare pos me bo idare babes prej bukes
Hustel krejt lidhja familjare, Frank Lucas
Loja hileqare un po mes i thjesht lujtes
Shokt si kom gjuetar ata  thjesht jon gjujtes
Paret jon tu ardh kjo osht ceshtje minutesh
Na vesh mos mu marr ti thjesht je ka gutesh
Ndor me ni cigar normal qe osht e Kubes
Qe thash edhe ma par multifunksional qunat
Multilinguala gjuna,shum dimensional trunat
Mi shihni veq gjurmet,kontinental gumat
Pi kerrit rental lshohen rrafall plumat
Qe ni manual me bo kapital n'pluhna
Keni lek pleq koka ndreq puna
Kuleq,perec qfar do lloj brumash
Muhabeti cash,ceshtje veq numrash
Normal qe jom prevers n'ket biznes kurvash
Normal qe jom prevers n'ket biznes kurvash
Normal qe jom prevers n'ket biznes kurvash
Normal qe jom prevers n'ket biznes kurvash
Normal qe jom prevers n'ket biznes kurvash

[Outro Notorious B.I.G]
Fuck all you hoes...
Playa (hater)
Turn your head 'round(Turn your head 'round)
Lay on the ground you've been robbed...


Ky tekst u dërgua nga Mc KreshaKartolina (1)

2018-07-21 23:25:04
Rrshitshim babit neper t'bardh

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019