Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mc Kresha & Lyrical Son - Inati Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  9Lyrical son:

Ti je ka pijavesh,une po pi kyqje
Kqyre krejt po knaqen
pse na duhet me kan ma ndryshe
Shitet menemadhe se loqka o n'medyshje
Pse ma lun policin zemer mos em merr en pytje.
Per inatiiii,i keshe,i filtrove, me to kcejshe nclub
Per inatiiii krejt shoqet ko me ti bo sonte f**ked up

Mc kresha:

Ma sje ajo e mira qe je kane nfillim kujtimet e mija je veq trillim
Nkohet e veshtira shoqnia ka qmim
Mos u shit fly une pi qilim
Ti po rri me do qe e kan qellim
Me t hip e me ik nkalerim
Koka po tdhem pi kafetin
Edhe toka u shem ti veq nkafe rrin.

Po quditesh kur po te thirri nemra
Si flamur valvitesh ma nuk je e jemja
Njihemi prej vitesh ama spo tdon zemra
Nuk na vyn ma fryti kur na vyshket pema
Me veten po habitem se po m'shkon n'ty menja
Qysh mas krejt ksaj dhimje hale pom shkru pena
Nuk po du sqarime evidente shenjat
Faktet jon mundime,komplimente rrena

Ti je ka rrugavesh
une i mshelun ner drye
Jena kane tpandashem,
tash jena bo dyshe
Mu po mvine do lajme
qe ti je bo si lypse
Bota spo tkupton,
e ty po tvyn perkthyse

Zezareeee,si drakulla kur su ngive me gjak
Ti mkalleee,um shkrive dhe prap tdoket pak

Lyrical son:

Ajo po m'kercnon qe ko me ma rreh ishin
Skom besu qe mvjen puna me ja thirr un 112-shin
Sa here del prej vetes gutna shkoj ja qeli shishen
Se tutna nvet tposterit nbander mu ma sheh afishin
Rrypin e ka gucci,takat Lui Boutin-ka
koleksionare tipka,ti komplekson butikat
Ka qef me ra nsy me bo foto intervista
N'insta-story sfilata neper pista
Shum e ftoft besom haver
prej kahit vjen nuk kom haber
Pa zhurm pa gjurm si silenser
Lara cruft,Tomb Raider
Veq per veti done mem pase
Me kerkon nuk done mem nda
M'akuzon qe nuk jom ma i njejt me to
Si nfillim thot ma nuk me do
Ke ndryshu kush o ajo.

Ti je ka rrugavesh
une i mshelun ner drye
Jena kane tpandashem,
tash jena bo dyshe
Mu po mvine do lajme
qe ti je bo si lypse
Bota spo tkupton,
e ty po tvyn perkthyse


Ky tekst u dërgua nga KreshnikMc Kresha & Lyrical Son
Renditja: Top 200
Publikimi: 01/01/2022


Mc Kresha & Lyrical Son - Inati
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Inati".
3. Video është e këngës "Inati", por nuk këndohet nga Mc Kresha & Lyrical Son.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

5

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Mc Kresha:


Komente 0