TEKSTESHQIP

Mc Kresha & Lyrical Son
Xhanëm
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Xhanëm" kënduar nga Mc Kresha & Lyrical Son.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Komponimi dhe teksti u shkruajt nga vetë artisti.