TEKSTESHQIP

Mc Kresha & Lyrical Son
Deshu
Lyrics

[Intro: Lyrical Son]
S'po du unë me ty mu sill
Qysh sillna me kejt
Po du me ty unë mu kfill
Mu çu me ty n'mëngjes
S'jom me ty mi perkesh
Jom me ty veç me t'zhvesh
Bitches o tu ma tesh
Hiç mos fol veç rri desh
Zemër veç deshu
Edhe sen mos fol
Edhe sen mos fol
Zemër veç deshu
Sen mos fol edhe sen mos fol

[Verse 1: Lyrical Son]
Hi bae, lay low
Trupin thick, thobën big JLo
S'u dasht me t'msu ty keq
Je lazdru
Je ngul n'mu shumë flliqt, largohu
Ma nuk kryn punë as ni mesazh
Mos ke menu që unë t'thirri prapë
Unë jom me ty veç për një natë
Ti mas mejе me tjetrin n'shtrat

[Chorus: Lyrical Son]
Zemër vеç deshu
Edhe sen mos fol
Edhe sen mos fol
Zemër veç deshu
Sen mos fol edhe sen mos fol

[Verse 2: Mc Kresha]
Sillet bota rreth boshtit
Ti mun me m'pa veç prej poshtit
Kur t'la m'thu nanën e t'poshtrit
Playboy jom për lepuroshe
Do sene bohen me moshën
A këto femna hala po m'joshin
N'dorë ven, bohem i përsosun
Zemër dridhe slow motion (ey)
Edhe sen mos fol
Ti je zjerëm tritol (ye)
Ma e trenta n'club (uh)
Tu bo dance TikTok (eh)
Fancy thojt, Fendi n'dost
Ti dho 50 cent për candy shop
INFO
Për komponimin dhe për tekstin janë përkujdesur vetë artisti.