TEKSTESHQIP

Mecan Kashari
Kush Ben Dasem
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kush Ben Dasem" kënduar nga Mecan Kashari.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Projekti u lansua tek publiku i ilustruar artistikisht edhe me klip muzikor, i cili është punuar nga Shqipja Master. Videoklipi u publikua më 20 Tetor 2009. Autor i tekstit është vetë këngëtari, ndërsa arranzhues i muzikës është Novruz Vengo.