Më mbaj mend (për 1 muaj)

Meda - Edhe Krejt Boten Ty Me Ta Fal Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  17

edhe krejt boten ty me ta fal
ti prap pas meje kishe ardh 2 here

edhe me dal un me tjeter kan
ty zemra jote stlen rehat 2 here

je je je dashuruuaa
jo jo jo smundesh pa muuuaaa2 here


Ky tekst u dërgua nga  leonoraMeda
Publikimi: 01/12/2004


Meda - Edhe Krejt Boten Ty Me Ta Fal
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Edhe Krejt Boten Ty Me Ta Fal".
3. Video është e këngës "Edhe Krejt Boten Ty Me Ta Fal", por nuk këndohet nga Meda.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Meda:


Komente 1