A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Meda & Gjyste Vulaj - Do T'afrohem


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  25

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2006

2006-12-01T00:00:00

Më Shumë Nga

Gjyste Vulaj

Këngë e albumit:

"Pendohu"


sa me shum qe te shikoj
aq me shum te dashuroj
aq me shum te dashuroj
ne se nje dit behem hi
dije se mke djegur ti.
dije se mke djegur ti.

ref;
dot afrohem dot afrohem
DO ti them nja dy tri fjal
do te hy n zemren tende
dhe me kurr nuk do te dal x2

sa me shum qe kalojn vitet dashuri per ty rritet
(dashuria per ty rritettttttttttt)
kur te behem zemra jote ta jap e ksaj bote
(TA JAP JETEN E KSAJ BOTEEEEEEE)
REFF:X2

DOT AFROHEM DOT AFROHEM DO TI THEM NJA DY TRI FHJAL DO TE HY NE ZEMREN TENDE DHE ME KURR NUK DO TE DAL
DOT AFROHEM DOT AFROHEM DO TI THEM NJA DY TRI FJAL DO TE HY NE ZEMREN TONDE DHE ME KURR NUK DO TE DAL


Ky tekst u dërgua nga Bimi-1
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019