A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Top 200

Meda & Vjollca Haxhiu - Princeshe


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  161

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

08/07/2014

2014-07-08T14:54:06

Më Shumë Nga

Vjollca Haxhiu

Këngë e albumit:

"Hitet Nga Meda"

Këngë e albumit:

"O Sa Vere E Nxehte"

Këngë e albumit:

"Princeshë"

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2014


Vjollca:
Nëse do të fitosh
Duhet të rrezikosh
Rezisto dhe lufto
kur t'vjen mir kapitullo
Pranoje propozimin
firmos kapitullimin

Meda:
E cuditshme
E habitshme
Surpris e pa pritshme
Aman aman,aman aman

Ref:

Moj pricesh,zemren ma more
Me ty humbja eshte fitore
Ah s'ta njoh zemren
Ma njeh boten
Jem dy gjysma
qe bojm te ploten

Vjollca:
Jam ne form jam e gatshme
Jemi n'kohen e pershtatshme
Vec ni syn nga ti e pres
Do ta bej jeten pa stres
Pranoje propozimin
Firmos kapitullimin

Meda:
E cuditshme
E habitshme
Surpris e pa pritshme
Aman aman,aman aman

3x

Moj pricesh,zemren ma more
Me ty humbja eshte fitore
Ah s'ta njoh zemren
Ma njeh boten
Jem dy gjysma
qe bojm te ploten


Ky tekst u dërgua nga  dini98
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019