Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Meda - Jam Pa Behane  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Komente

2 🔥

10/07/2014

2014-07-10T14:38:24+00:00

Këngë e albumit:

"Princeshë"
Jam djal pa behane
meritoj ty me tpas
jam i keq i vetvetes
e i miri i krejt dynjas

Ref:

Jam jam i qmendur
i qmendur pas teje
qka ta bon ty zemra
ke me pas prej meje

Jam jam i qmendur
i qmendur pas teje
qka ta bon ty zemra
ke me pas prej meje

Lutje zemres tande
do ti bej cdo dit
mos kerko dashni
te njerzit pa shpirt

Ref:

Jam jam i qmendur
i qmendur pas teje
qka ta bon ty zemra
ke me pas prej meje

Jam jam i qmendur
i qmendur pas teje
qka ta bon ty zemra
ke me pas prej meje

Jam jam i qmendur
i qmendur pas teje
qka ta bon ty zemra
ke me pas prej meje

Jam jam i qmendur
i qmendur pas teje
qka ta bon ty zemra
ke me pas prej meje


Ky tekst u dërgua nga albertislami6

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Meda:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet