Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Meda & Vjollca Haxhiu - Bohet Mir  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  27

Komente

Asnjë Koment

12/07/2016

2016-07-12T15:00:01+00:00

Më Shumë Nga

Vjollca Haxhiu

Këngë e albumit:

"Js Un Ja Ti"
[Meda:]
N'dashni kriza eshte normale
je xheloze pa rrugedalje je xheloze pa rrugedalje

[Vjollca:]
Toleranc Toleranc per ty ska mbet
problemet zgjedhi qysh i bane vet problemet zgjedhi qysh i bane vet

[REF. Meda & Vjollca:]
Bahet mire bahet mire Qdo fillim asht i veshtir
Bahet mire ke me pa dashni pa gabime ska
bahet mire bahet mire qdo fillim asht i veshtir bahet mire ke me pa dashni pa gabime ska.

[Meda:]
N'dashni problemet jane normale nese dojm na gjejm rrugdalje nese dojm na gjejm rrugdalje

[Vjollca:]
Arsyje arsyje qdo here kerkon me fjal te embela prap me sheron me fjal te embela prap me sheron

[REF. Meda & Vjollca:]
Bahet mire bahet mire Qdo fillim asht i veshtir
Bahet mire ke me pa dashni pa gabime ska
bahet mire bahet mire qdo fillim asht i veshtir bahet mire ke me pa dashni pa gabime ska.

[REF. Meda & Vjollca:]
Bahet mire bahet mire Qdo fillim asht i veshtir
Bahet mire ke me pa dashni pa gabime ska
bahet mire bahet mire qdo fillim asht i veshtir bahet mire ke me pa dashni pa gabime ska.


Ky tekst u dërgua nga Drena
Më Shumë Këngë Nga Meda:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet