A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Meda - Badihava


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.8 / Votuan:  25

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

16/06/2018

2018-06-16T17:00:03

Video Produksioni:

BUG Production

Këngë e albumit:

"Njo Po Njo"


e di un e di zoti
pse po pikon loti
pse ma se shumti te dhemb plaga
kur ta ban i joti


ca ka mujt ma shum me te dhan
se zemren shpirtin trupin
e ti gropen ma ke ba
ti qe tkam dasht ma se shumti

badihava badihava
edhe pse prej teje u ndava
spo mun shpirti me u sheru
spo mun zemra me te harru x2

e din ti e di zoti
cka kam ba per tyy
a je n mend zemra jem
qysh po thu u kry

ca ka mujt ma shum me te dhan
se zemren shpirtin trupin
e ti gropen ma ke ba
ti qe tkam dasht ma se shumti

badihava badihava
edhe pse prej teje u ndava
spo mun shpirti me u sheru
spo mun zemra me te harru x2


Ky tekst u dërgua nga ArditKartolina (2)

U krijua nga Dreni 2018-07-03 12:11:49
cla ka mujt ma shum me te dhan
se zemren shpirtin trupin
E ti gropen ma ke ba
Ti qe tkam dasht ma se shumti
2018-06-29 18:08:08
Badihava,badihava
edhe pse prej teje u ndava
spo mun shpirti mu sheru
spo mun zemra me te harru

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019