A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Top 200

Meda - Sillet, Sillet


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

06/07/2019

2019-07-06T18:00:00

Teksti:

Ghulo

Video Produksioni:

RGB Entertainment

Këngë e albumit:

"A Jena"


Ni far vakti krejt je shkri o veq zonin me ma ni gjdo minut dojshe mem pa pse ndryshove qka u ba,gjdo minut dojshe mem pa pse ndryshove qka u ba
Sillet sillet kjo dynja qka mke ba ka me ta ba,,sillet sillet kjo dynja o pasha zotin keq ka met ra
Mas meje ti je qmend bajshe be kry tem gjdo minut dojshe mem pa pse ndryshove qka u ba,,gjdo minut dojshe mem pa pse ndryshove qka u ba
Sillet sillet kjo dynja qka mke ba ka me ta ba,,sillet silllet kjo dynja o pasha zotin keq ka met ra,, sillet sillet kho dynja qka mke ba ka me ta ba,,sillet sillet kjo dynja o pasha zotin keq ka met ra.


Ky tekst u dërgua nga DreniKartolina (1)

U krijua nga Dreni 2019-09-02 00:48:55
Sillet, sillet kjo dynja
Qka m'ke ba, ka me ta ba
Sillet, sillet kjo dynja
O pasha zotin keq ka me t'ra

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019