Më mbaj mend (për 1 muaj)

Meda - Goditje Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  8

S'ka rast e çast
qe nuk du me kan bashk,
s'ka natë, s'ka ditë
largesia qe s'po me merzit.

REF. 2x:
Goditje, goditje
goditje e ran
edhe me u dasht
edhe me kan t'ndam.

Të ndamë, të vramë
e të dashurum,
të ndamë, të vramë
e jo jo të harrum.

REF. 2x:
Goditje, goditje
goditje e ran
edhe me u dasht
edhe me kan t'ndam.


Ky tekst u dërgua nga Lenti&Blendi



Meda
Publikimi: 03/12/2021
Muzika: Alban Furtuna
Orkestrimi: Alban Furtuna
Teksti: Aldin Muja


Meda - Goditje
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Goditje".
3. Video është e këngës "Goditje", por nuk këndohet nga Meda.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Meda:


Komente 0