Më mbaj mend (për 1 muaj)

Megi Bimi - 1 Qershori Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2

Zeri jone sot jehone si nje melodi
Prita 1 vite plote qe te vish ti perseri
Eshte dita me e bukur 1 Qershori im
Kjo eshte festa jone gezuar per cdo femije

1 Qershorin sot un do festoje
Me femije plote dashuri
Dore per dore ne do te kendojme
Ne lendine roza rozin
Roza rozina celin trendafila
Bashke me zambakun edhe lule tjera
Kush i do kto lulet ne loje le te futet
Ne kte vend te bukur bum eja te ulet

Cdo 1 Qershore kujtim do te ngele
Sepse femije 1 here vijme ne jete
Megi Bimi
Publikimi: 06/06/2020
Orkestrimi: Ermal Pepa
Muzika/Teksti: Sokol Bimi
Rec Vocal/Mix/Master: Radicalrecords
Studio: Vani Rushiti
Video Produksioni: Rigert Cani
Directed: Rigert Cani
Montage/ Fx/Colors: Rigert CaniMegi Bimi - 1 Qershori
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "1 Qershori".
3. Video është e këngës "1 Qershori", por nuk këndohet nga Megi Bimi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 0