Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mehmet Gashi

Nuk ka akoma asnjë votë

Mehmet Gashi është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore folklorike.
Nuk ka akoma asnjë informacion...


>> Dërgo Biografinë >>


Anëtar i grupit

Vellezerit Gashi

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Bajram Haliti

Shpetim Jakupi

Genc Pirraku

Rrustem Orllati

Qemal Kadriu

Asman Hoti

Besim Lokaj

Bekim Ibrahimi

Liridon Sadriu

Hysni Gashi

Tags: Mehmet Gashi


Komente mbi këtë artist