Më mbaj mend (për 1 muaj)

Meliha Doda - Kendoj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

KUJTOJ NJE KOHE QE KALOJ
KUJTOJ NJE KOHE PLOT TRISHTIM
SA VITE T'TRISHTUARA NDER MEND SJELL TANI
SA VITE T'TRISHTUARA,AJO KOHE QE SHKOI,QE SHKOI, QE SHKOI,QE SHKOI
TANI GEZIMI, HAREJA...
DHE ETJA PER JETE ZEMRAT PUSHTOI
SI LISI QE GJETHE LESHON PERSERI
PERTRIHEM DHE VETE KENDOJ TANI
KENDOJ PER JETEN E RE,PER JETEN QE LULZOI
KENDOJ,KENDOJ KENDOJ...Nuk kemi video për këtë këngë.
Meliha Doda - Kendoj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kendoj".
3. Video është e këngës "Kendoj", por nuk këndohet nga Meliha Doda.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Meliha Doda:


Komente 0