TEKSTESHQIP

Melisa
S’ma Ndjen
Lyrics

Gjete fajin, gjete fajin
Gjete fajin e s'ma le
Ndjenjat t'marrin, mendt te dalin
Gjith ty t'folin po s'ma the

Kapma ti doren, mos ma l'sho
Ti em njeh mir, une ty nuk t'lo
Lej ca t'thojn e lej ca bojn
Un po t'them vec sagapo

Com ti foto dhe menoj
Nji SMS a don me bo?
Se un pa ty senscion nuk boj
S'di hala a m'don ti mo

Kapma ti doren, mos ma l'sho
Ti em njeh mir, une ty nuk t'lo
Lej ca t'thojn e lej ca bojn
Kejt pe shohin qe ti m'do

O le t'thojn ca t'duan, s'ma ndjen
Ti di oksid e un oksigjen
Se fundja fundit ne na dhem
Kur jena mir, kur jena keq le t'thojn ca t'duan, s'ma ndjen
Ti je i marr e un e cmend
Kjo dashuri si ky refren
Kur jena mir, kur jena keq le t'thojn ca t'duan, s'ma ndjen

Ke harru
Ca ke premtu dikur ke harru
Je pendu
Se prap po don ti me kon me mu baby baby
2x

Kapma ti doren, mos ma l'sho
Ti em njeh mir, une ty nuk t'lo
Lej ca t'thojn e lej ca bojn
Un po t'them vec sagapo

Com ti foto dhe menoj
Nji SMS a don me bo?
Se un pa ty senscion nuk boj
S'di hala a m'don ti mo

O le t'thojn ca t'duan, s'ma ndjen
Ti di oksid e un oksigjen
Se fundja fundit ne na dhem
Kur jena mir, kur jena keq le t'thojn ca t'duan, s'ma ndjen
Ti je i marr e un e cmend
Kjo dashuri si ky refren
Kur jena mir, kur jena keq le t'thojn ca t'duan, s'ma ndjen

DËRGOI:
INFO
Projekti muzikor u lansua para audiencës i realizuar me mjaft shije edhe me anë të një klipi muzikor, të cilin e krijoi Cinematic.ch. Ky videoklip u publikua me datë 2 Janar 2022. Për këtë këngë kanë punuar bashkarisht tekstin Melisa Lleshi & Stine, ndërsa arranzhues i muzikës dhe producent i këngës është Stine.
Rryma muzikore:
Pop
Renditja:
Top 200