A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Mensur Kadriu
  • Residence:
  • Maqedoni 
Choose star rating

Rating:  4.2 / Votes cast:  23

Mensur Kadriu is a popular singer. Në vitin 2004, Mensur Kadriu publikon albumin "Ti Pran Meje".

Në vitin 2005, Mensur Kadriu publikon albumin "Kush Je Ti".

Në vitin 2006, Mensur Kadriu publikon albumin "Amanet".

Në vitin 2007, Mensur Kadriu publikon albumin "Aman Aman".

Më datë 29 Tetor 2012, Mensur Kadriu publikon videoklipin "All-Llahu Na Krioi".

Më datë 5 Nëntor 2012, Mensur Kadriu & Iliriani publikojnë videoklipin "Facebook".

Më datë 9 Nëntor 2012, Mensur Kadriu publikon videoklipin "Pendimi".

Më datë 18 Korrik 2013, Mensur Kadriu publikon videoklipin "Jetimi".

Më datë 18 Korrik 2013, Mensur Kadriu publikon videoklipin "Jetim".

Më datë 30 Dhjetor 2014, Mensur Kadriu publikon videoklipin "Liridona Shala".

Më datë 30 Dhjetor 2014, Liridona Shala & Mensur Kadriu publikojnë videoklipin "Te Kan Stolise".

Më datë 1 Gusht 2015, Mensur Kadriu publikon videoklipin "Ammari Vogel", në bashkëpunim me Ammar Kadriu.

Më datë 6 Qershor 2016, Mensur Kadriu publikon videoklipin "Mir Se Erdhe Ramzan", në bashkëpunim me Ylber Aliu.

Më datë 9 Prill 2017, Mensur Kadriu publikon videoklipin "Nata E Kanes".

Më datë 15 Maj 2017, Mensur Kadriu publikon videoklipin "Babi Im".

Më datë 26 Qershor 2017, Mensur Kadriu publikon videoklipin "Koha Per Pushim".

Më datë 27 Korrik 2017, Mensur Kadriu & Ammar Kadriu publikojnë videoklipin "Jepi Gaz".

Më datë 7 Shtator 2017, Mensur Kadriu publikon videoklipin "Stile T'rona", në bashkëpunim me Zeid.

Më datë 16 Tetor 2017, Mensur Kadriu publikon videoklipin "Panamera", në bashkëpunim me Zeid.

Më datë 2 Nëntor 2017, Mensur Kadriu publikon videoklipin "Mashtrime".

Më datë 14 Shkurt 2018, Mensur Kadriu publikon videoklipin "Jet Moj Jet".

Më datë 27 Shkurt 2018, Mensur Kadriu publikon videoklipin "Gabova A Më Fal".

Më datë 24 Mars 2018, Mensur Kadriu publikon videoklipin "Malli", në bashkëpunim me Zeid.

Më datë 11 Korrik 2018, Mensur Kadriu publikon videoklipin "Lambo Lamborghini".

Më datë 15 Tetor 2018, Mensur Kadriu publikon videoklipin "Pse Po Shkon". Teksti u shkrua nga vetë Mensur Kadriu. Videoklipi u prodhua nga MAF Production.

Më datë 27 Prill 2019, Mensur Kadriu & Bujar Preteni publikojnë videoklipin "Zjarr Zjarr".

Më datë 16 Maj 2019, Mensur Kadriu publikon videoklipin "Jet Pa Ngjyra".

Më datë 10 Qershor 2019, Mensur Kadriu publikon videoklipin "Ah Sa Kam Deshir". Teksti i këngës u shkrua nga Mensur Kadriu. Videoklipi u prodhua nga kompania MAF Production.

» Edit Bio »

» Song Lyrics »

Facebook

Profile

Instagram

Account

Add New

Official Profiles
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019